Świadczenie usług sprzątania w jednostkach KAS w woj. zachodniopomorskim

  • Numer postępowania 3201-ILZ.260.1.2025
  • Typ postępowania Postępowanie unijne
  • Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2025-05-15 10:00 (Pozostało: Minął termin składania wniosków / ofert)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2025-05-15 10:30
    Publikacja w strefie publicznej:
    2025-04-08 10:36
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2025-04-08 10:36 -
    icon 2025 sprzatanie - zał. 1B dodatkowe informacje.pdf 2025-04-08 10:36 476 KB
    icon 2025 sprzątanie - projekt umowy.pdf 2025-04-08 10:36 1.00 MB
    icon 2025 sprzątanie - SWZ.pdf 2025-04-08 10:36 1.37 MB
    icon 2025 sprzątanie - zał. 1 OPZ.pdf 2025-04-08 10:36 655 KB
    icon 2025 sprzątanie - zał. 1A - dane obiektów.pdf 2025-04-08 10:36 1.02 MB
    icon 2025 sprzątanie - zał. 2, 4-9 wersje edytowalne.doc 2025-04-08 10:36 229 KB
    icon 2025 sprzątanie - zał. 2A - formularze cenowe ZAMÓWIENIE PODSTAWOWE.xls 2025-04-08 10:36 126 KB
    icon 2025 sprzątanie - zał. 2B - formularze cenowe OPCJE.xls 2025-04-08 10:36 126 KB
    icon 2025 sprzątanie - ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2025-04-08 10:36 10.88 MB
    icon 2025 sprzątanie zał. 3 JEDZ.doc 2025-04-08 10:36 185 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon 2025 sprzątanie - zał. 1B dodatkowe informacje — po zmianie 15.04.2025.pdf 2025-04-15 12:33 476 KB
    icon 2025 sprzątanie zmiana SWZ z 15.04.2025.docx.pdf 2025-04-15 12:33 158 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Kwota na sfinansowanie zamówienia.pdf 2025-05-15 10:05 517 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa