Remont pomieszczeń higieniczno – sanitarnych wraz z wymianą instalacji wodnej i kanalizacyjnej w formule “zaprojektuj i wybuduj” w budynku biurowym nr 3 w Lubieszynie 11i.

  • Numer postępowania 3201-ILZ.260.28.2025
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Roboty budowlane
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2025-07-30 10:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2025-07-30 10:30
    Publikacja w strefie publicznej:
    2025-07-11 11:30
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-01-29 12:44

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2025-07-11 11:30 -
    icon Załączniki edytowalne.docx 2025-07-11 11:30 40 KB
    icon Ogłoszenie.pdf 2025-07-11 11:30 143 KB
    icon SWZ.pdf 2025-07-11 11:30 965 KB
    icon wzór umowy.pdf 2025-07-11 11:30 689 KB
    icon Załącznik nr 1 do SWZ -PFU.pdf 2025-07-11 11:30 2.41 MB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Zmiana - Załączniki edytowalne.docx 2025-07-16 14:20 40 KB
    icon Zmiana SWZ.pdf 2025-07-16 14:20 228 KB
    icon Ogłoszenie.pdf 2025-07-16 14:21 40 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Informacja z otwarcia ofert.pdf 2025-07-30 12:05 219 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa