Dostawa broni i amunicji 2026

  • Numer postępowania 3201-ILZ.260.9.2026
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-05-25

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Dostawy
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-05-29 10:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-05-29 10:30
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-05-20 09:30
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-06-26 08:15

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-05-20 09:30 -
    icon 08deb18c-a7a4-b73b-4b6e-b7000122abc6.pdf 2026-05-20 09:30 173 KB
    icon 2026 broń - wzór umowy.pdf 2026-05-20 09:30 488 KB
    icon 2026 broń - SWZ.pdf 2026-05-20 09:30 597 KB
    icon 2026 broń - załączniki 2-8.docx 2026-05-20 09:30 86 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon 2026 broń - wyjaśnienia treści SWZ.pdf 2026-05-26 13:38 205 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia -
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -
    icon Informacje o wynikach Informacje o wynikach -

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa